Profil

Diana1970 vérifié

Les photos sont floutées car vous n'êtes pas connecté avec un profil.

geil sexcammen en sexchatten
met fruitigetieten

fruitigetieten

PrénomDiana
Âge55
SexeVrouw
Villemooi dorpje op t randje van Noord Veluwe Overal
Préférence sexuellehetero
rechercheeen leuk gesprek
Statut socialGetrouwd
Taille1.50 - 1.59
Poidsgenoeg ;-)
SilhouetteNormal
Couleur des cheveuxdonker
Yeuxbruin
Couleur de peauLégèrement mate
FormationEnseignement professionnel supérieur

“Maak er wat van en doe dit zelf.. een ander doet t niet voor je!”

Loisirs

genoeg

À propos de moi

Ik heb geen behoefte aan l*llen in beeld, ik ga niet op Skype, ik doe niet aan chatsex, ik kleed me niet uit bij me cam en ik meen het ook nog... Wat ik hier dan doe? Uh.. gezellig kletsen *grijns* en daten doen wij heel soms wel, maar dat regelt mijn man altijd en ik pas me aan! ;-) Krijg je geen bericht terug dan: - heb ik waarschijnlijk al genoeg berichten staan; - heb je je cam op een lichaamsdeel gericht waar ik niet mee kan praten; - ik even niet bij me laptop in de buurt ben; - je openingszin misschien niet zo boeiend was/is; - offe ................ En dan nog even wat anders: John010: De creditcard van mijn vrouw is gestolen! :( maar ik heb geen aangifte gedaan, de dief geeft minder uit! Hoeveel procent van de mannen gaat na de sex direct slapen? 5%, de rest gaat naar huis! ;) (tnx Paul) Een Limburger, een Belg en een Engelsman hebben een ongeluk gekregen op een rotonde in Engeland doordat de Belg de rotonde verkeerd nam. De Engelsman stapt uit en zegt heel beleefd: “I am sorry.” De Belg stapt ook uit bekijkt de schade en zegt: “I am sorry too.” De Limburger (met de gedeukte auto in het midden) stapt uit en zegt dan ook maar heel beleefd: “I am sorry three!” tnx Bart) De juf vraagt aan de klas: “Kennen jullie nog moeilijke woorden?” Jantje steekt zijn hand op en roept: “Ik weet wat controle betekent!” ” Oh ja, zegt juf, wat is dat dan?” “Ach, zegt Jantje, gisteren had ik een knikker ingeslikt en vanmorgen kwam die uit me kont-rolle.” (en nog 1 van Bart) Zegt jongetje tegen zijn juf: “Mijn vader is elke dag stoned, zuipt zich helemaal lam en slaat mij en mijn moeder. Komt laat thuis, neukt allerlei vrouwen en dat is zijn beroep dus, gigolo…” Als iedereen uit de klas is zegt het jongetje tegen de juf: “Wat ik net vertelde is niet waar hoor, mijn vader speelt in het Nederlands elftal, maar ja dat ga ik ze natuurlijk niet zeggen!” (tnx roger!) Supporter: "Scheids,scheids, waar is jouw hond?" Scheidsrechter: "Ik heb helemaal geen hond!" Supporter: "Wat???? Zo blind en dan geen hond?" (tnx Serrasalmus) Na een voetbalwedstrijd, loopt een voetballer naar de scheids en vraagt: "Heb je even 5 seconden?" Scheids: "5 seconden wel ja." Voetballer: "Vertel me nu maar alles wat je van voetbal weet!" ~*Smile*~ Ken je me nog niet en spreekt mijn profiel je niet aan... leer me dan maar niet kennen en stuur me dan cker geen bericht!!! ;-) ~* Tot tjets... of niet *~

Ce titulaire de profil n'a pas encore mis de films en ligne...

Pour envoyer une demande Friend, vous devez être connecté avec un profil.

Ce titulaire de profil n'a pas encore écrit d'entrées de journal...

Pour laisser un message de profil, vous devez être connecté.

de JesseK2 - 02-03-2023

Wordt het niet een keer tijd voor een spelletje mevrouw? ;-)


de veluwe - 02-09-2022

Hey leuke dame alles goed met jou Mooie foto op het profiel


de veluwe - 15-11-2021

Hey schoonheid hoe is het ??


de JesseK2 - 14-07-2020

Dat was zeker een ontmaagding, doe je voorzichtig haha? ;-) Lijkt mij leuk, een spelletjes marathon? Aangezien je van lekker lang spelen houdt ;-) tot snel (K)


de JesseK2 - 14-07-2020

Hé hoi, nu loop ik het spelletjes doen met je mis ;-) of mag ik niet meer mee doen haha?


de Whizzy - 04-07-2020

Vaak genoeg! ;D


de Whizzy - 03-07-2020

Dat lijkt me een heel goed plan. Ben hier al even niet geweest, maar dat is een goede reden om weer eens te komen. Wanneer ben jij hier veel?


de Jay1974 - 12-07-2019

Hey.. das lang geleden.. alles goed daar?


de Mix1966 - 12-07-2019

Pittig??

La fonction Email sera ajoutée ici prochainement.

×